Automatyka użytkowaogromny postęp technologiczny, jaki obserwujemy w ostatnich latach oraz tempo życia w jakim przyszło nam egzystować wytworzyło w nas potrzebę przerzucania coraz większej ilości wykonywanych przez nas czynności na maszyny i urządzenia.

Nasze dotychczasowe realizacje to m.in.:

 

 

 

 

sterownik na jachty motorowe w oparciu o kolorowy panel dotykowy

 

 

 

 

 

 

 

Moduły sterowników AT10 służą do realizacji zdalnej kontroli i zarządzania funkcjami UPS-ów za pomocą oddalonych pojedynczych przełączników. Model AT10U realizuje awaryjny „SHUTDOWN”(położenie) podłączonego UPS-a. Model ten jest dostosowany do współpracy z rodziną „APC SMART UPS” i „APC MATRIX UPS”.

 

 

 

Obecnie trwają prace nad sterownikiem do regulacji i kontroli oraz nadzoru wentylacji ogrzewania z funkcją przewietrzania. Urządzenie będzie miało również opcję zdalnego ustawiania, kontroli i sterowania z zapisem i archiwizacją temperatur, historii pracy, stanów awaryjnych i bieżących nastaw sterownika

 

SKONTAKTUJ się z nami. Nasza firma zaprojektuje, wykona i zaprogramuje sterownik, który będzie, w twoim imieniu, zarządzał wszystkimi urządzeniami, które ciebie otaczają tak jak TY chcesz. Jesteśmy po to aby pomóc tobie zorganizować wygodne życie, żebyś w całym tym otaczającym świecie czuł się wolny i swobodny a wolne chwile mógł poświęcić na rozmowy z rodziną, spotkania z przyjaciółmi czy na cokolwiek innego.